سئوالات متداول

1-آیا کالاهای عرضه شده توسط فروشگاه عطرمون اصلی می باشد؟

+بله,تمامی کالاهای فروشگاه عطرمون اورجینال می باشد.این فروشگاه به هیچ عنوان کالاهی فیک یا مشابه یا درجه2 به فروش نمی رساند.

2-آیا از طریق واتساپ یا تلفنی میشود سفارش داد یا مشاوره گرفت؟

+بله  از طریق واتساپ - دایرکت اینستاگرام-تلگرام-پیامک و یا تلفنی می توان ثبت سفارش انجام داد و یا مشاوره گرفت.

3-سفارش مشتریان در تهران چگونه و چه زمانی تحویل داده می شود؟

+سفارش مشتریان تهرانی که تا قبل از ساعت 12 ثبت شده باشد,همان روز با پیک فروشگاه عطرمون ارسال شده و تا ساعت 21 تحویل داده می شود,در غیر این صورت این سفارش به اولین روز کاری بعد موکول می شود.

تحویل فوری و کمتر از 5 ساعت برای مشتریان تهرانی (با پرداخت هزینه ارسال توسط مشتری)توسط اسنپ یا الوپیک امکان پذیر است.در صورتی که می خواهید سفارش شما در زمان دیگری ارسال شود حتما در یادداشت سفارش ذکر کنید یا در واتساپ ذکر کنید تا به موقع سفارش شما به دستتان برسد.

توجه نمایید که در ایام خاص مثل بلک فرایدی و اعیاد و یلدا و روز زن و … و یا روزهای بارانی و برفی ممکن است تحویل سفارشات بیشتر از حالت معمول به طول انجامد یا در روزهای بعد انجام شود.

توجه نمایید که نقاط دوردست تهران مانند کوهک و دریاچه چیتگر و گلستان  و کیلومتر ۸ جاده کرج به بعد و … جزو محدوده ارسال تهران نمیباشد و ارسال به این نقاط از طریق پست یا با پرداخت هزینه ارسال امکانپذیر است.

4-سفارش مشتریان شهرستان چه زمانی تحویل داده می شود؟

+سفارشات شهرستان با توجه به زمان ثبت سفارش در همان روز یا روز کاری بعد به شرکت پست تحویل داده می‌شوند. تعهد شرکت پست برای تحویل کالا بسته به فاصله شهر مقصد، بین 24 تا 72 ساعت کاری می‌باشد.

مشتریانی که ارسال سریعتر مد نظرشان است میتوانند با قبول هزینه ارسال از تیپاکس و پست هوایی و یا ارسال با اتوبوس و سایر وسایل نقلیه استفاده کنند.

5-روش پرداخت چگونه است؟

+روش پرداخت به صورت آنلاین وجود دارد از طریق درگاه پرداخت اینترنتی 

+یکی از شیوه های پرداخت,به صورت کارت به کارت به شماره کارت(7047-1024-8619-6219) به نام خانم آیلار نصیری,بانک سامان می باشد

و شما موظف هستید بعد از انجام تراکنش,شماره پیگیری را به شماره ی 5353428-0912 و یا 8437536-0912 پیامک کنید و یا در واتساپ و یا در دایرکت اینستاگرام ارسال کنید تا سفارش شما ثبت نهایی شود.

6- مرجوعی:

+درصورت عدم تطابق کالا با کالای سفارش شده امکان مرجوعی وجود دارد.

برگشت به بالا
×
گفتگوی آنلاین در واتساپ
برای شروع گفتگو کلیک کنید.